Спортните новини: Днес (4) | Вчера (20)
Резервите на Локо със загуба от Марек
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:13 / 31.05.2006Коментари (33)1992
©
Резервите и юношите на Локомотив загубиха с 1:3 гостуването си Марек в Дупница. Титулярните играчи се брояха на пръсти. Единственото точно попадение за "черно-белите" бе на Явор Въндев един от малкото които по принцип попадат в първия състав.

Димакините откриха чрез Георги Караканов в средата на първото полувреме. В 41-та Въндев успя да изравни, но минута преди края на първата част Ивайло Паргов отново даде предимство на Марек.

През второто полувреме още в 55-та минута отново Караканов побърза да убие интригата. Младите футболисти на Локомотив не намериха сили да се върнат в мача.

LOKO - HOOL
на 02.06.2006 г.
0

Aнонимен 08:25 ч.>>>ti sigurno nemoje6 da spi6 zaradi teq 4ere6i,kat tolkova iska6 idi na 4etvartak pazara i si zemi edno kilo da ti mine meraka
Дидо
на 01.06.2006 г.
0

JB,понякога съм изненадан от разсъжденията ти.Да,завършихме 5-ти,но колко точки бяхме пред Беласица,Ч.Море и Славия на полусезона?Каква игра имахме срещу Локо Сф,Ботяф,Беласица,Пирин,Марек?Какви плодове ще обира ,като догодина пак ще бъдем с нов отбор?Защо Фугата избра Славия ,а не остана?Защо Мето и Иво Михайлов бяха изгонени?Защо усилено се говори ,че и други ще напуснат?С тоя треньор бъдещето не е розово.Аз съм сигурен ,че Едо ако беше останал тези играчи щяха да са още в Локо.
Rooster1912
0

Най-популярният провинциален тим Ботев (Пд) отърва изпадане в "Б" груaпа след измъчено 0:0 с Пирин 1922 у дома. 10 000 зрители ревнаха мощно "Той не умира", когато съдията Антон Генов свири края на мача.7дни спорт
резерва
0

До година това сме титулярите на който не му харесва.....
Aнонимен
Aнонимен
0

Локо" (Пд) само с 1 мач до "Интертото" ДИНЧЕР ФЕЙЗОВ Само една контрола ще има "Локо" (Пд) до старта на кампанията си в турнира "Интертото" на 2 или 3 юли. Мачът ще е на 25 юни в Банско срещу друг евроучастник - "Локо" (Сф). Пловдивчани ще са в планинския курорт от 19 юни, иначе подготовката им почва на 15-и. Наставникът Аян Садъков и асистентът му за вратарите Любомир Шейтанов пък утре ще са на открит урок-тренировка в Бургас, който ще бъде воден от Ферарио Спасов. Това е последното практическо занимание за получаване на треньорски лиценз "Про" от НСА. Садъков и Шейтанов все още не са си подновили договорите с "Локо", които изтичат в края на юни.
JB
0

Вчера баща ми чул по "Гонг", футболистите бойкотирали Садъков и искали Едо. Някой чул ли е нещо? Аз мисля че Аян пое отбора в много труден момент, направихме добри мачове и най-важно извърши едно подновяване(подмладяване) на отбора завършвайки на 5то място. Като прибавим и победата в София, с/у Славия и мача с ЦСКА когато Генов ни одряза в София...Едо е НАЙ-ДОБРИЯ В БГ. Но напусна отбора в труден момент. Освен това сега пак има полуготов отбор. Нека Аян да си обере плодовете. Пак се повтарят номерата от 2004 година. Футболистите да съботират. Всички помним 2004 година мача с Ботев 0-0 и загубата с Левски 3-0. Знам че играчите много го обичат но не по този начин. Ако е вярно!!!
АНТИ-КОМУНИСТ
0

ЖАЛКИ МАНГАЛИ .....МАКЕДОНЦИТЕ ЗАСЛУЖАВАХА ПОВЕЧЕ ДА ОСТАНАТ В А ГРУПА
Aнонимен
0

kvi rezervi be ta tova sa tituliarite na mangalite za novia sezon.hahahaha.sbogom kurvi i podlogi na seliani ot kustendilsko
Aнонимен
0

айде на черешите сега е сезона всички буфери в кюстендил!!!!! който набере най-много ще има награда оборудван таксиметров автомобил ТИКО

Атлетик (Куклен) се поздрави с втора победа, Рангел Игнатов блесна с гол и асистенция
Честит юбилей на две от големите легенди на Локомотив!