 © Twitter | Бионсе изпя някои от най-големите си хитове в Дубай, като заслепи зрителите с бижута за 7,5 милиона долара. Певицата блестя на сцената на Аtlantis с бижута за милиони долари. Според запознати Бионсе е носила бижута за 7,5 милиона долара за представлението, пише therichest.com, цитиран от bTV. Тя смени общо четири тоалета и беше съчетала бижутата си за всяка една визия. Певицата започна вечерта с ходене по червения килим в златна рокля, която включваше подходяща метална пелерина.
Бионсе носеше и големи обеци. Тя стартира концерта в персонализиран жълт ансамбъл с пера. За този външен вид тя добави зашеметяващ чифт диаманти - зелени обеци във формата на ветрило от колумбийски изумруд, които съдържаха над 100 карата диаманти. Тя съчета това със също толкова зашеметяващ пръстен с 30-каратов жълт диамант.
Бионсе се преобрази и в червено-златиста визия, като добави към тоялета 80-каратови обеци с големи диаманти в центъра. Певицата също така добави корона, както и ръкавици с дължина до раменете, за да ззавърши кралския си вид.
Бионсе пя и в розова рокля, покрита с кристали. И този тоалет беше съчетан с подходящи чорапи и ръкавици, които бяха украсени с 60 карата диаманти. Съобщава се, че концертът е едно от най-скъпите изпълнения в историята. |