Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Сигнал: "Гладно поле" настръхна, ремонтират стари казарми за натовци?
Автор: Георги Кирилов 14:32 / 29.03.2022Коментари ()19348
©
Илюстрация
Натовски войници ще бъдат настанени в свободни сгради на територията на военните поделения в кв. "Гладно поле". Заради това съмнение жителите на квартала са настръхнали, алармира читател на Plovdiv24.bg.

Кварталът е един от малкото останали спокойни оазиси в града, който засега е пощаден от безогледното строителство и презастрояване. Цивилни граждани и военнослужещи мирно съжителстват в продължение на десетилетия. Така е било допреди няколко дни, когато с мълниеносна скорост започва да се разпространява мълвата за предстоящата дислокация на натовски военни части.

Вестта е породена от факта, че се прави основен ремонт на свободни от дълги години сгради на територията на поделенията. Именно в тях щели да бъдат настанени натовци. 

Живущите в "Гладно поле" обаче са силно притеснени, ако това е истина, защото смятат, че при изостряне на конфликта Украйна - Русия кварталът би бил потенциална мишена. 

Хората са отправили запитване до министерството на отбраната и очакват отговор.


Още по темата: общо новини по темата: 4496
17.02.2025 »
14.02.2025 »
11.02.2025 »
11.02.2025 »
28.01.2025 »
22.01.2025 »
предишна страница [ 1/750 ] следващата страница

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Signal-Gladno-pole-nastruhna-remontirat-stari-kazarmi-za-natovci-1239962
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.