Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Немски инвеститори строят МОЛ в централната градска част
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:14 / 11.01.2010Коментари ()18731
©
Това е идейната визия за новия търговски обект
Бившите складове на Сточна гара се възраждат в нов мащабен проект, научи Plovdiv24.bg. На кръстовището на булевардите "Христо Ботев" и "Найчо Цанов" ще бъде изграден МОЛ "Тримонциум център", който ще заеме над 50 хиляди квадратни метра. Инвеститори на проекта са германските фирми "ЕЦЕ Проектмениджмънт" и HSH Real Estate. Те вече са получили разрешение за строеж и вече се подготвя техническата документация. От "ЕЦЕ Проектмениджмънт България" ЕООД обещаха да държат нас и читателите ни в течение на работата си.

Компанията, учредена през 1965 година, има водеща позиция на европейския пазар в изграждането на търговски центрове в централни градски зони. Освен това ЕЦЕ усвоява и строи транспортни възли, логистични центрове, седалища на фирми, офис сгради, промишлени обекти, здравни заведения и други обекти със специално предназначение.

Фирмата стъпи на българска почва през 2006 година. Към момента служителите й разработват мащабни проекти за търговски центрове в София и Варна. МОЛ-ът в Пловдив, чието строителство ще продължи повече от 3 години, ще включва близо 200 магазина и паркинг за 1200 автомобила.


Още по темата: общо новини по темата: 35
14.09.2024 »
23.04.2024 »
06.03.2023 »
23.02.2023 »
01.02.2023 »
17.06.2022 »
предишна страница [ 1/6 ] следващата страница

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Nemski-investitori-stroyat-MOL-v-centralnata-gradska-chast-130639
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.