Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Министър Игнатов идва за дискусия по проблемите на образованието
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:08 / 02.07.2010Коментари ()2809
© Plovdiv24.bg
Кръгла маса с участието на просветния министър Сергей Игнатов по проблемите на образованието започва от 13 ч. в най-голямата зала на хотел "Тримонциум".

"Над 200 души, повечето от които са директори на училища и детски градини в областта, са дали предварителни заявки за участие, за да дискутират проектозакона за училищното образование", съобщи началникът на Регионалния инспекторат по образованието доц. Павлина Кацарова пред репортер на Plovdiv24.bg.  

В РИО вече постъпват и писмени предложения за някои промени в текстовете. За въвеждането и избора на униформи например се настоява за допитване до всички родители, а не само до училищното настоятелство.


Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Ministur-Ignatov-idva-za-diskusiya-po-problemite-na-obrazovanieto-174626
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.