Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Ученици и представители на социална институция гостуваха с благотворителен Великденски базар в прокуратурата в Пловдив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:41 / 15.04.2025Коментари ()652
На 14 април 2025 г., ученици от ОУ "Княз Александър I“ и представители на Център за подкрепа на лица с увреждания в гр. Пловдив гостуваха с благотворителен Великденски базар в Апелативна, Окръжна и Районна прокуратура-Пловдив. Те събираха средства за различни каузи.

На двата щанда, подредени в сградата на прокуратурата, бяха изложени много ръчно изработени сувенири, рисунки и картички от учениците от ОУ "Княз Александър I“ и от хора с увреждания, които посещават Центъра за подкрепа към Консултантско бюро "Напредък 7“ в Пловдив. 

Събраните средства ще бъдат предоставени на деца, нуждаещи се от болнично лечение и за закупуване на материали за арт-терапевтични занимания на хора с увреждания.

По традиция благотворителния Великденски базар се провежда в прокуратурата в гр. Пловдив за поредна година, като в него участват деца от училища в града и от социални институции, подкрепящи благотворителни каузи.


Още по темата: общо новини по темата: 71
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
16.04.2025 »
предишна страница [ 1/12 ] следващата страница

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Uchenici-i-predstaviteli-na-socialna-instituciya-gostuvaha-s-blagotvoritelen-Velikdenski-bazar-v-prokuraturata-v-Plovdiv-2521373
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.