Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
200 нови камери ще ни дебнат за превишена скорост
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:15 / 29.07.2014Коментари ()14259
© Plovdiv24.bg
Нови близо 200 камери ще ни следят по пътищата на страната. КАТ започва процедура по закупуване на новите радари, които ще засичат дали караме с превишена скорост. 

Контролът ще се засили след спирането на мобилните камери и след бума на катастрофи през последните дни.

Устройствата ще покрият основната пътна мрежа, по която преминават 70% от автомобилния поток. Те ще следят и за "Гражданска отговорност" и технически преглед. 

Електронните фишове ще се изпращат в единен център за обработка на нарушенията, след което ще достигат и до шофьорите. Всеки ще може да види снимката с нарушението си и в интернет.



Източник: Нова тв


Още новини от Национални новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/200-novi-kameri-shte-ni-debnat-za-previshena-skorost-506373
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.