Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Очевидец: Миришеше мощно на газ! Добре че никой не хвърли фаса си!
Автор: Васил Динев 20:37 / 16.08.2016Коментари ()8659
Миришеше много мощно на газ. Добре че никой от преминаващите и всъщност незнаещи какво се случва не хвърли фаса си например. Това каза пред репортер на Plovdiv24.bg очевидец на отцепването на район по булевард "Христо Ботев" в Пловдив днес.

Екшънът:

Припомняме, че районът около бензиностанция "Еко" бе отцепен заради изтичане на газ. Сигналът за инцидента е бил получен малко след 12,00 часа.

Усещаше се силна миризма на газ, на място имаше пожарна и полиция. От управата на бензиностанцията казаха, че имат лек технически проблем. Движението по булевард "Христо Ботев" в посока Централна гара се осъществяваше само в едната лента.

Влаковете също бяха спрени. По-късно аварията бе отстранена, а преминаването оттам - нормализирано.



Още по темата: общо новини по темата: 3
16.08.2016 »
16.08.2016 »
16.08.2016 »

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Ochevidec-Mirisheshe-moshtno-na-gaz-Dobre-che-nikoi-ne-hvurli-fasa-si-663595
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.