Бизнесмен: Българите живеят като животинки, защото така и работят

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (17)
11:50 / 10.04.2016
8940
"Ние, българите, свикнахме да живеем като животинки, но не работим. Затова и живеем, така както работим". Това каза в ефира на "Челюсти" бизнесмена Красимир Дачев в коментар по темата "Лоши ли са богатите?".

Той подчерта, че предприемачите са главните виновници за това, че голяма част от хората у нас не дават максимума от себе си в работата си.

"Ние просто не можем да накараме служителите си да работят", каза още Дачев.

Според журналиста Лияна Панделиева това се дължи на факта, че на хората още не се гледа като на капитал.

"Доброто отношение и грижата за служителите създава мрежата, която възбужда желанието за работа", коментира Панделиева.

Източник: Нова тв


Виж коментарите (17)
Още новини от Национални новини:
Иван Хиновски: Никой не може да каже защо доказани залежи на прир...
Александър Любович е арестувания мафиот в България
Благодарение на киселото мляко, розите и спортът България е една ...
САЩ с решение, засягщо и България!
В сектора, където дават едни от най-високите заплати, за първи пъ...
Един от най-възрастните лекари в България е на 81 години. Ако спр...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).