ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Discovery отвръща на удара: Не сме изисквали по-високи такси от Blizoo!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:16 / 09.07.2012Коментари (22)6633
©
От Discovery Networks също публикуваха становището си по случая с прекратеното излъчване на каналите им от българския оператор Blizoo. Plovdiv24.bg публикува без никава редакторска намеса и това становище:

Поради реакцията на разочарованите зрители, Discovery създаде специална интернет страница - www.discoverybg.com. В нея абонатите на Blizoo могат да намерят информация как да подадат оплакване към Blizoo и какви действия биха могли да предприемат, за да продължат да гледат каналите от семейството на Discovery.

"Решението да лиши абонатите си от уникалния микс от канали в семейството на Discovery е изцяло на Blizoo. Blizoo изключи излъчването на Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science и ID: Investigation Discovery. По този начин бе нарушен договорът с Discovery Networks. Това се случва, въпреки че Discovery не е променяла условията по договора. Discovery отправи молба към Blizoo, с цел операторът да уважи условията по договора и окуражава техните абонати да се свържат с Blizoo, за да ни помогнат да запазим семейството от канали на Discovery, включително Discovery Channel, да останат част от техния телевизионен пакет", коментира Влад Тудосие, регионален мениджър за Югоизточна Европа в Discovery Networks CEEMEA.

Discovery се извинява на зрителите си, че попадат в обсега на спора, и искрено съжалява за прекъсването на любимите им програми. 



Още по темата: общо новини по темата: 1
09.07.2012 »






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Показва коментари на Volodia Valchev
премахни филтъра

0
 
 
преди 2 месеца направих ОГРООМНАТА глупост да и стана абонат но с този си ход директно ме губят като бройка. Не стига че са страшни негодници и услугите и нямат нищо общо с това което рекламират а сега и махането на Дискавъри е върхът на сладоледа. Да вземат да махнат каналите със сапунките че да икономисат някой лев за Дискавъри
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Април 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Лоша инфраструктура в София
Икономическо престъпление е разкрито в Пловдив
Великден 2025
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: