ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Отново бойкот на големите хранителни магазини
© Plovdiv24.bg
За днес е обявен четвърти бойкот на големите търговски вериги. Организаторите отново призовават да не се пазарува и да не се плаща с банкови карти.

Миналият четвъртък третият бойкот на големите търговски вериги постигна обратен ефект. Оказва се, че оборотите са се увеличили с над два милиона лева. В деня на бойкота в касите на магазините са влезли 27 милиона и 400 хил лева, а ден по-рано 25 милиона и 300 хиляди, сочат данните на НАП.

Така на практика за първи път, откакто се организира бойкот, магазините печелят, вместо да губят, пише БНТ.

Седмица по-рано магазините отчетоха милион и 100 000 лева по-малки обороти, а в деня на първите протестни действия 7 милиона и 900 хиляди лева по-малко.


Още по темата: общо новини по темата: 597
04.03.2025 »
04.03.2025 »
02.03.2025 »
01.03.2025 »
28.02.2025 »
27.02.2025 »
предишна страница [ 1/100 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
-1
 
 
Това доказва, че българите не сме задружен народ, само се оплакваме, но действия -0! В Хърватия постигнаха нещо, тук сме пълна трагедия.
+2
 
 
А бойкот на тия дето всяка 5та касова бележка "забравят" да я чукнат кога???
+1
 
 
Така както е тръгнало търговските вериги ще започнат сами да правят бойкот срещу себе си. След като има организиран бойкот, защо организаторите не са го разгласили по-рано? В случая никой нищо не знае има си оборот по време на бойкота и накрая ще кажат "Ето имаше бойкот и никой не се е включил - явно всички са доволни от цените"
+2
 
 
пак некъдърна работа-аз бойкот правя всеки ден -купувам почти само български продукти а от веригите само на голяма промоция и не поради липса на пари-просто принцип-ако всеки е така за 2 месеца и цените ще са ок
+5
 
 
Като гледам резултата явно бойкотите си ги организират самите вериги от магазини :)
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Декември 2024 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Григор Димитров в турнири през 2025-а година
Катастрофи в България
България и Войната в Украйна
Кабинетът "Желязков"
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: