Поставят камери преди "тапите" на АМ "Тракия"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
14:42 / 30.08.2013
5664
Днес се поставят камери преди "тапите" на автомагистрала "Тракия" по разпореждане на главния секретар на МВР. Това съобщи министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева пред журналисти край Харманли, предаде БТА, цитирана от btv. Заради ремонта на виадуктите на шофьорите бе предложен обходен маршрут.

"Вчера сложихме на 41-я километър съответните знаци за обходния път в посока към Бургас, а сега ще сложим и в посока към София. Но проблемът, който констатирахме е, че водачите на моторните превозни средства не спазват ограниченията", отбеляза министър Терзиева.

Тя отправи призив към шофьорите да спазват знаците и изрази надежда, че като има и поставени камери, водачите ще бъдат по-дисциплинирани. Според нея, това ще "отпуши" процесът на преминаване през тези участъци.

"Призовавам и за повече търпение - трябва да оправим виадуктите", добави министърът.


Виж коментарите (1)

Още по темата (666):
14.04.2025 Ограничен достъп до аварийната лента на АМ "Тракия"
24.03.2025 Затварят част от АМ "Тракия"
30.01.2025 Спират движението на АМ "Тракия" за три часа днес
29.01.2025 Затварят част от АМ "Тракия"
20.11.2024 Внимание, шофьори! До 50 км/ч по АМ "Тракия"
19.09.2024 Специален анализ казва има ли нужда от трета лента на АМ "Тракия" между Пловдив и София
Още новини от Национални новини:
Шкварек: Кой ще плаче за нас, когато банката ни вземе жилището и ...
Ивайло Калфин: Българският лев е изключително слаб като валута
Предстоят големи промени при прозрачността в заплатите у нас
Експерт по киберсигурност: Организациите често нямат никаква пред...
Костадинов: ГЕРБ станаха младши партньор на Пеевски
Птицевъд: Най-евтините яйца са около 0,35 лв., а най-скъпите не н...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).