Премахнаха Мария Бакалова от кампанията на МВнР за визите за САЩ

Автор: Георги Кирилов
Коментари (1)
11:54
1141
Клипът на актрисата Мария Бакалова за падането на визите за САЩ беше изтрит от сайта "Vicaacademy", а страниците на кампанията в социалните мрежи са заличени. Министерството на външните работи не е излязло с официална позиция по този повод.

Припомняме, че Бакалова беше избрана за рекламно лице на информационната кампания за американски визи с цел спадне общият брой откази и така България да попадне в безвизовия списък на Съединените щати. Изборът на актрисата беше съгласуван с Министерство на външните работи, както и с американското посолство у нас.

Кампанията бе под надслов "Не ти трябва Оскар, за да получиш виза за САЩ" и е продуцирана от "Междинна Станция".

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Всеки, който е решил да тегли ипотечен кредит, трябва да се подго...
Пенсиите се увеличат от 1 юли
Предлагат да отпадне изискването от нотариална заверка при прехвъ...
Циклон, идващ от Черно море, носи сняг и дъжд у нас
Свлачище падна край Кърнаре, движението е в една лента
Срив в системата на аптеките блокира обслужването на пациенти


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).