Проф. Сербезова: Сертификатите на базата на преболедуване остават

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
14:15 / 15.01.2022
3724
Скъпи приятели и хора, които четете моята страница. Уверявам ви, че към настоящия момент сертификатите на базата на преболедуване остават. Това публикува в официалната си Фейсбук страница министърът на здравеопазването проф. Асена Сербезова

"Знам,че се спекулира с много теми в нашето общество и не може да се опровергава всичко, което е погрешно интерпретирано (че то време няма да стигне...), но темата за здравето е много чувствителна и затова искам да внеса това уточнение. Умолявам, пишещите и изказващите се да си дават сметка, как това, което прочетат хората, може да засили техните опасения и страхове, а това е най-ненужното в момента...", завършва поста си министърът.

Виж коментарите (0)

Още по темата (17212):
06.03.2025 Лекар: Кашлицата и общата отпадналост при грип продължават до 20 дни
05.03.2025 Много добра прогноза: Средната пенсия ще нарасне с 10,4%
05.03.2025 Кунчев: Епидемията е на финал
27.02.2025 Д-р Мирослав Спасов: Oсновен проблем е самолечението
27.02.2025 Проф. Христова: Затоплянето ще изгони грипа
26.02.2025 Родители сигнализираха за липсващ ключов медикамент за лечение на грип
Още новини от Национални новини:
Кощунство в Източните Родопи!
Защо предметът "Религия" в училище няма да сработи
Предприемач: В България има терени за изграждане на гигафабрика з...
НИМХ с чудесна прогноза до края на седмицата
Затварят част от АМ "Тракия" днес и утре
37 конкретни мерки за войната срещу пътищата


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).