ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Професорката с тройките на празни листове за студент: Бог ще го накаже за това, което направи
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:28 / 18.06.2017Коментари (24)29606
©
Професорката, уличена, че пуска студенти с празни изпитни листове, проговори пред Нова тв.

Проф. Соня Докова заяви, че единствената й вина е, че е допуснала до изпит студента Кезим Медев, подал оплакването срещу нея.

"Това лице не трябваше да го допускам. По правилника той трябва да присъства на упражненията и на част от лекциите. А е идвал само веднъж на упражненията, и веднъж - на лекциите. Смятам, че него Бог ще го накаже за това, което направи", допълни тя.

Преподавателката по Геоикономика и регионално развитие предизвика критики, след като се разбра, че по време на изпит е предложила да пише "Среден 3" на студентите, предали празни изпитни листове.

"Такова нещо е нямало. На изпита влязоха квестори, раздадоха листове. Минаха около 20 минути от изпита. Тогава казах на студентите, че който смята, че отговаря на текущата си оценка, може да излезе", разказа тя, като уточни, че написаните от нея оценки "Среден 3" са били на базата на текущия контрол през семестъра.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Показва коментари на Hristo Valkanov 2
премахни филтъра

+2
 
 
бас ловя че повечето хора писали долу или не са влизали в университет или са били изключени на 1вата година. Хипотетична ситуация: Решили са да оценяват студентите по следния критерий: Курсови работи и тестове, през семестъра, носят 75%от крайната оценка и изпита дава 25% (позволено от Болония и доста често срещана практика на запад) Въпросните студенти са имали високи оценки през семестъра, възлизащи на над 51% от крайната оценка и вече са имали достатъчен успех за 3ка. В такъв случай, при отсъствие на задължителна минимална оценка на изпитът, те могат да не се явят на същия и да минат съвсем легално и според европейските норми. Дали листът им е празен или просто са си написали името, е подробност. В този случай, на преподавателката трябва да се поднесат извинения, а въпросният студент трябва да бъде изхвърлен и да не бъде допускан до висше учебно заведение до живот. Ама нека да мразим и да се псуваме. Нали да мразим е по-лесно.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Април 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Лоша инфраструктура в София
Икономическо престъпление е разкрито в Пловдив
Великден 2025
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
Да
Не
Не мога да преценя
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: