Тома Белев отговори за билборда по негов адрес: По враговете им ще ги познаете

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
22:54 / 09.02.2025
1856
По враговете им ще ги познаете. Това написа българският политик, еколог и съпредседател е на "Зелено движение" Тома Белев в профила си във Facebook по повод билборд с лицето на Белев. Билбордът е свързан с опашките на кабинковия лифт в ски курорта. 

Ето какво още написа политикът:

"Какво обединява Банско, Гълъбово и Симитли? И в трите общини се издигат билборди с моята снимка с идеята как спирам развитието им. Общините в Симитли и Банско се държат от ГЕРБ, а Гълъбово - от ДПС Делян Пеевски. Мисля, че от тези билборди е ясно кой защитава законността и кого най-силно не понасят Борисов и Пеевски. Да виждате в момента билборд срещу Доган, Костадинов, или някой друг управляващ или опозиционен политик?

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Експерт: Навлиза нов вид изключително силен наркотик "слонска упо...
Осъдиха на доживотен затвор българин в Англия
Хампарцумян посъветва да забравим "резките харчове"
След 23 години се оттегля
Два български града минаха на евро
Минусови температури в абсолютно всички градове в България тази с...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).