Тони Николов: България продължава да я има, а това никак не е малко

Автор: ИА Фокус
Коментари (1)
15:41 / 16.07.2023
1455
България продължава да я има, а това никак не е малко. Независимо от огромните катаклизми, тази страна я има, има ги и хората. Ние сме в Европа и имаме огромни синини по снагата, но имаме и голям исторически опит. Това каза в предаването "Един неделен ден по шосето" на Радио "Фокус" главният редактор на портал "Култура" Тони Николов във връзка с новата му книга "Има такава държава", която е трета от поредицата. 

По думите му това, което най-много го притеснява в момента, е, че политиците гледат социология и вървят подир хората.

"Трябва да се обърнем с лице към проблемите, за да видим кои сме ние и какво правим. Защото се налагат политики, но без да се търсят конкретни решения. Ние обаче не сме уникални в тези неща, дори в съседните ни държави, се случват такива процеси", допълни Николов.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Предприемачът Христо Ковачки: Мисля, че тези въпроси вълнуват все...
Говорителят на Спешна помощ - София: Линейките ежедневно получава...
Наша банка стана част от поредна финишинг атака. Внимавайте!
Копаят под Черно море за нефт и природен газ
Обясниха защо пенсиите в България са толкова ниски
НОИ с важни плащания днес, тъкмо преди празниците


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).