Външният министър съобщи важна новина за визите за САЩ

Автор: ИА Фокус
Коментари (0)
22:24 / 02.02.2025
597
За отпадането на визите на българите за влизане в САЩ имаме голям напредък. Вече е 6,02 процентът на отказите, по-миналата година е бил над 12%. Ще го смъкнем на 3%, колкото е изискването на отмяна на визите, каза министърът на външните работи Георг Георгиев пред bTV.

Ще повишим осведомеността, актрисата Мария Бакалова е рекламно лице на информационна кампания как се кандидатства, добави той.

Няма да има съвместно честване на годишнината от рождението на Гоце Делчев на 4 февруари, защото България не е получила покана да почетем заедно този ден, информира външният министър.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Проф. Георги Касчиев: В АЕЦ "Козлодуй" е избран най-скъпият възмо...
Почина един от най-добрите ни гастроентеролози!
Майката на двете деца от Вакарел казала мотивите си за убийството...
Това ли е жената, довела пациентки в "Пирогов" заради ботокс?
Един от най-близките приятели на Желю Желев: Той е бащата на нова...
Експерт: Пепи Еврото може нарочно да е пуснал фалшива следа


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).