Абитуриент кацна с летящо килимче на бала си

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (14)
11:50 / 29.05.2015
19485
Снощи беше финалът на абитуриентските балове във Враца. Последните абитуриенти, които дефилираха на централния площад бяха от СОУ "Васил Кънчов", ПГТР и ПГ "Димитраки Хаджитошин". 

Безспорно най-атрактивните абитуриенти на вечерта бяха Майкъл Петров от СОУ "Васил Кънчов", който "кацна" на площада с летящо килимче. Абитуриентът събра погледите на стотици врачани. Сред момичетата най-атрактивна бе Анита Цветанова от СОУ "Васил Кънчов", която слезе на площад Христо Ботев като принцеса от 10-метрова лимузина "Jaguar S type" с кавалера си Анислав Врачовски. 

Oчарователната дама дефилира с дизайнерска рокля с декорация от камъни, а няколко часа след началото на купона се появи и с втори тоалет - изискана рокля с черна дантела.


Източник: "Конкурент"

Виж коментарите (14)

Още по темата (353):
10.03.2025 Гледайте: Емоционална покана за бал на терена на стадион "Христо
Ботев"
27.02.2025 Модно ревю и калашници пред Хуманитарната в Пловдив
27.01.2025 В Пловдив министър покани госпожа на бал
31.05.2024 Абитуриенти посочиха най-отличителните за Пловдив думи
31.05.2024 Есил Дюран изпрати сина си
28.05.2024 Абитуриентският бал на една шампионка: Рокля под 300 лева и обувки под
100
Още новини от Любопитни новини:
Зависими ли сте към TikTok? Създадоха скала за пристрастяване към...
Зрителни смущения, повръщане, сънливост и смърт: Над 160 души са...
Днес е ден за покоряване на нови върхове за 4 зодии
След като не й даде роза, Йоана избухна и заплаши Мартин
Филип Буков призна за "Ергенът"
Промени в излъчването по bTV на "Ергенът", "Живот на кантар", "Ко...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).