Бети и Ники се скараха жестоко на ветераните във "Фермата", те направиха нещо недопустимо!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:40 / 09.09.2022
14009
Наставниците във "Фермата" Бети и Ники теглиха едно жестоко конско на ветераните фермери, защото те си позволиха да хитруват. Това стана ясно в снощния епизод на предаването, видя Sofia24.bg.

След старателен оглед стана ясно, че двата отбора са се справили напълно равностойно в работата по 6-те поставени задачи. Решаващият фактор при коя от двете групи да отиде голямата награда тази седмица беше кой отбор се е представил по-достойно. Това бяха "Новите надежди", тъй като участниците от предишни сезони бяха сготвили част от картофите, които им бяха дадени за семе.

"Едно пиленце ни каза, че сте изяли половината от семето за реколтата. Кой сготви картофите?", попита Бети, а Альона веднага си призна, че тя е виновна.

"Защо го направихте това нещо? Това е все едно някой от нашите работници, като му дам да прави суджук - той половината да си го задели и да си го занесе вкъщи да си го сготви. Ами хубаво ли ще ми е? Няма да ми е хубаво!", скара се на фермерите Бети. 

Това естествено доведе до вътрешно напрежение в отбора на "Старите герои".

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща
Гордост българска: Създателят на едни от най-красивите ни песни п...
Голям шанс за една от зодиите, друга я очаква сериозна промяна, т...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).