Цвети Стоянова се раздели с приятеля си

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:46 / 27.12.2016
12998
В личния си профил Цвети е отбелязала, че е необвързана. Александър също е отбелязал в стауса си, че е необвързан. Приятелят на Цветелина Стоянова Александър Любенов е футболист на "Локо" (Пд). Любенов бе в "Левски", но стана свободен агент. Той бе и капитан на юношеския състав на "сините". 

На 14 юни световната шампионка падна от шестия етаж на жилищен блок в кв. "Надежда". По-рано същия ден съотборничките й заминаха за европейското първенство в Израел без нея. Три месеца по-късно Цвети бе изписана от "Пирогов", а в началото на октомври стана ясно, че Стоянова ще продължи лечението си в Германия и ще се подложи на специална рехабилитация.

Виж коментарите (0)

Още по темата (63):
01.05.2023 Нов инцидент с бившата гимнастичка Цвети Стоянова!
03.09.2022 Никога не се бе показвала с такава прическа, отива й много
04.05.2022 Върна се от оня свят, а сега е по-мотивирана от всякога
06.10.2020 Нов кошмар за Цвети Стоянова
24.05.2019 Поредна драма в живота на Цвети Стоянова
01.09.2018 Цвети Стоянова изуми всички
Още новини от Любопитни новини:
Мартин: Аз съм опитен, знам как да ги въртя
Честита първа рожба на очарователна наша певица!
Шофьори: Отдолу лед, отгоре сняг! Община "Родопи" абдикира!
Сеизмолог: Тези серии не свършват бързо. Те следват свой собствен...
Намаления до 50% в Kaufland от днес
Добрина Чешмеджиева изгубила бебе в петия месец от бременността


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).