Истинското име на Даниела от "Ергенът" е коренно различно

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
11:18
2937
"Писателката" Даниела Рупецова сама си обяви тарифата, за да е гадже на Мартин Елвиса. Брюнетката, която заради силно орязания си нос се сдоби с прякорите Буратино и Пинокио, директно заяви, че иска месечна издръжка в размер на 50-60 хиляди лева, в случай че двамата започнат връзка извън предаването.

Романтичната среща между Даниела и Мартин се случи след групово предизвикателство, в което Елвиса се доказа като отличен стрелец, помагайки на Мартин да спечели състезанието по стрелба в мишена срещу Виктор. Наградата за успеха беше индивидуална среща с дама по избор, като Мартин избра Рупецова, по която видимо си пада. "Ергенът" има предпочитания само към жени с повече корекции и Даниела напълно отговаря на изискванията му.

"Уикенд" научи, че преди години брюнетката се е срамувала от турското си име и от Айгюл се е прекръстила на Даниела. Макар да демонстрира лъскав живот и висок стандарт, риалити героинята има скромни финансови възможности и е натрупаа куп дългове.

Инфлуенсърката Станислава хвърли бомба в мрежата с разкрития, че образът на туркинята като преуспяла жена, която се радва на висок стандарт на живот, е пълна илюзия, прикриваща сериозни финансови проблеми.

Според проверка в търговския и имотния регистър Даниела има два наложени запора на сума над 120 000 лв. Нейната фирма, чрез която продава дрехи, е с блокирани дружествени дялове заради неизплатени задължения. С натрупаните лихви сумата на дълга продължава да расте. За да избегне още санкции, през 2021 г. Даниела създала нова фирма, но този път я регистрирала на името на майка си – Златка Данчова Рупецова. Чрез нея тя продава своята книга с правописни грешки, която представя като бестселър. Според Станислава, целта на Даниела в риалити формата няма нищо общо с любовта. Тя смята, че писателката се опитва да намери финансово стабилен мъж, който да поеме нейните дългове. Неслучайно Рупецова каза, че й трябват по 50-60 бона на месец, за да покрие дълговете си за отрицателно време

Справката в имотния регистър показва, че на името на Даниела няма нито недвижими имоти, нито автомобили. Иначе в "Ергенът" Буратино се изцепи, че обича да инвестира в имоти. Интересно в какви имоти инвестира, като няма нищо на свое име. Семейството на тунингованата брюнетка е доста скромно и към днешна дата продължава да живее изключително скромно. 

"Образът на успешна бизнес дама, който си гради, е просто добре изпълнен маркетинг трик“, твърди блогърката, която разобличи хитрата Даниела.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4959):
04.03.2025 Март месец пълни джобовете на тези зодии
04.03.2025 Деми Мур проговори след загубата
04.03.2025 Роден е на днешния ден в Исперих, прославил е България по света
04.03.2025 Мария Бакалова събра погледите на наградите "Оскар"
04.03.2025 Известна психоложка от Пловдив стана риалити героиня
04.03.2025 Рачков вече е с по-голям корем от Геро
Още новини от Любопитни новини:
Роден е на днешния ден в Исперих, прославил е България по света
Мария Бакалова събра погледите на наградите "Оскар"
Светлана към Христиан: Не ти отива да "мачкаш" майката на децата ...
Промяна в програмата на bTV, Цветанка Ризова е в основата
Известна психоложка от Пловдив стана риалити героиня
Забележителна българка днес става на 61


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).