Иво Димчев: Много сте ми банални! Защо трябва да ям само домати?

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
14:01 / 02.06.2023
9329
"Много сте ми банални!“, обърна се към гостите в поредното издание на "Черешката на тортата“ Иво Димчев. Провокативният пърформанс артист и певец непрекъснато вмъкваше язвителни забележки за всичко - ту за обстановката на вечерята, ту за напитките, не пощади и самите ястия.

Димчев се нахвърли първо върху виното, което от домакинята – киножурналистката Станислава Айви, беше представено като изключително квалитетно.

"Навсякъде се разлива само вино, само вино. Вдигат се един наздравици... Все едно сме на кръщене. Не могат ли да измислят нещо по-интересно?“, изкапризничи скандалният артист.

Доматите, които бяха в разядката и в основното ястие, също не подмина: "Защо трябва да ям само домати?“, изсъска ексцентрикът.

Единствено стъклената маса, върху която бяха сервирани ястията, спечели положителната оценка на Димчев, но и причината за това беше в негов стил: "За да ви гледам какво правите под масата!“, скандализира сътрапезниците си той.

Но покривката попадна под зоркия му критичен поглед: "Върти се върху стъклото, не можеш да си задържиш нито ръцете, нито чинията“, натякна провокативният изпълнител.

Една от съставките в ордьоврите на домакинята обаче отпуши тотално критикарството на Димчев. "Хумус, много е демоде. Не беше ли актуален през 90-те?“, захапа Станислава той. Този път обаче киножурналистката му се опря, макар и деликатно. Тя понесе и втори удар за хумуса, след като шеф Манчев й припомни, че го е използвала в още една от гозбите.

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите
10 от най-често бърканите думи в българския език
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).