Майката на Мартин Ергенът го отсвирила

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
10:14
2795
"Цялата кантора не го гледа, майка му също“, това каза секретарката на една от най-авторитетните нотариуси у нас - Мариета Николова.

Хората, които познават родителите на Мартин Елвиса знаят, че те и двамата се въздържат- категорично да коментират личния живот на своето единствено дете. Те не обичат светлината на прожекторите за разлика от Мартин. Все пак той е на 40 години и сам взема решенията.

"Аз съм съвсем различен от предишния ерген. Слушам само себе си и каквото мисля, го казвам“, представи се още в началото Мартин Николов-Елвиса.

Той е единствено дете в семейството и признава, че родителите му били доста строги към него. Макар да не го подкрепяли в началото в избора му на бизнес развитие, впоследствие застават зад всеки негов избор.

Бащата на Мартин - Петко Николов, е дялан камък. Ботевградчанинът е юрист и икономист по образование. Специалистът е бил шеф на Комисията за защита на конкуренцията, оглавявал е Патентното ведомство, Агенцията по приватизация, Национална компания "Индустриални зони“. Бил е дори говорител на дисциплинарната комисия в БФС. Завидна кариера! Известен е и като най-дългогодишния председател на КЗК, както и бивш министър на икономиката и индустрията в служебното правителство на Димитър Главчев.

Докато връстниците му спортували, 40-годишният Мартин залягал над учебниците по заръка на родителите си. Образованието му преминава през "Международни отношения“ във Великобритания и "Право“ в УНСС в София. Днес ергенът се шегува, че съжалява, че е слушал родителите си и не е тренирал. Виктор излиза от списание - тяло, коса, прическа, лице... Едно време, когато карах баща ми да ме заведе да спортувам нещо, той все казваше да уча, защото жените харесват образовани и интелигентни мъже.

Мартин е професионален покер играч и рядко има загубени турнири. Не издава колко печели, но според негови близки приходите му са внушителни и не падат под 150 000 лева месечно.

Преди да се захване със свой бизнес, помагал като помощник-нотариус в кантората на майка си в центъра на София и по цял ден "щракал печати“. Обаче това не било за него, тъй като обикалял до 4 часа по заведенията, а после спял до 12 часа.

"Обясних на майка ми, че тази работа не е за мен. Тя беше разочарована в началото, но вече ме разбира“, признава Мартин. Той е категоричен и че не се вижда като политик, защото това не е негова мечта, а на баща му. 

"Така и не видях обаче в партиите хора, които да мислят като мен и да се стремят да вдигнат държавата, а не да крадат“, казва Мартин, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)

Още по темата (4881):
28.02.2025 Три злокобни традиции, които Кейт и Уилям още спазват
28.02.2025 Боби Турбото призна за много тежки моменти в миналото, които са го
променили
28.02.2025 Светлана Гущерова отговори на Мария и Християн
28.02.2025 Много бързо след развода си намери нов приятел със същата професия като
стария
28.02.2025 Камерън Диас показа второто си дете за първи път
28.02.2025 Внучката на Деси Слава с първи стъпки преди рождения си ден
Още новини от Любопитни новини:
Мария за любовния триъгълник с Гущеров и Светлана: Да се ровиш по...
Шеф Ангелов пред развод заради Светлана Гущерова
Любимка на цяла България днес става на 48, фамилията й обаче не е...
Няма крака, а е покорил Еверест, Монблан и Килиманджаро
Почина Борис Спаски
Джийн Хекман и съпругата му намерени мъртви в различни стаи, дъще...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).