Мария Игнатова и Рачков се събират

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
16:34 / 06.09.2022
39149
Тази събота в 20:00 часа зрителите на NOVA ще видят първите осем звезди, готови да се впуснат в забавните предизвикателства на най-новото шоу "С Рачков всичко е възможно“. Мария Игнатова, Елен Колева, Елена Атанасова, Ненчо Балабанов, Герасим Георгиев – Геро, Йордан Йовчев, Борислав Захариев – Боби Турбото и Калин Врачански, ще изиграят дебютните осем игри заедно с любимия водещ Димитър Рачков.

"С Рачков всичко е възможно“ ще подложи осемте звезди на истински смешни игри, в които победител няма да има. В различни конфигурации, избрани от водещия, гостите ще влязат без подготовка в предизвикателства, защото ще научават за тях директно на сцената. В първото предаване зрителите ще видят музикални игри свързани с танци и пеене, асоциативни игри и актьорски и физически задачи, чийто изход ще разплаче всички от смях.

Едно от най-забавните предизвикателства ще бъде "Голямото клатене“, в което за първи път ще влязат  актьорите Борислав Захариев и Елен Колева. А в края на предаването ще се завърне и любимата "Луда стая“, която отново ще изпита актьорските умения на участниците под наклон от 22 градуса, а сценарият ще бъде диктуван само от водещия.

Какво ще се наложи да правят на сцената на шоуто "С Рачков всичко е възможно“ Мария Игнатова, Елен Колева, Елена Атанасова, Ненчо Балабанов, Герасим Георгиев – Геро, Йордан Йовчев, Борислав Захариев – Боби Турбото и Калин Врачански? Как ще се казват игрите и коя ще е най-смешна? На какво са готови осемте звезди, за да разсмеят всички? Кой ще се забавлява най-много? – разберете тази събота в 20:00 по NOVA.

Виж коментарите (2)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите
10 от най-често бърканите думи в българския език
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).