Става ясно кой е първият сигурен финалист в "Игри на волята"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
23:06 / 15.11.2022
29590
В последна капитанска битка на Арената на “Игри на волята: България" се изправиха Генчо и Джаферович. Залогът пред тях беше повече от сериозен – само един от двамата да остане в голямата надпревара за 100 000 лв. Въпреки изоставането си, Джаферович обърна резултата във финалния елемент на играта, което ѝ донесе желаната победа. Тя спечели обратно знамето на Безстрашните и плячкоса флага на Непобедимите. С награда от 50 гроша и богатството на Генчо, Джаферович стана най-богатият играч в своето племе. 

“Тръгвам си от “Игри на волята" недоволен, че не издържах до финалите, но от друга страна получих много от играта. Натрупах доста опит и разбрах много неща за себе си. Смятам, че извървях пътя си по начин, от който мога да се гордея!" – сподели Генчо минути след съдбоносната битка. Капитанът на Непобедимите разкри пред Джаферович какви са отношенията в неговото племе и я посъветва да се съюзи с Георги след сливането на племената. Преди да напусне Арената завинаги, Генчо пожела успех на своя противник и предаде грошовете си със завет да ги харчи разумно. 

Завръщането на Джаферович предизвика смесени реакции в племето на Безстрашните. Гого и Филип се притесниха от нейната победа заради богатството, което е натрупала и може да използва срещу тях. Трапезата на жълтите се превърна в тепих за словесен двубой, а двата лагера се разединиха повече от всякога. 

Ще разкрие ли Джаферович с колко гроша се е завърнала от Арената? Ще продължи ли разделението между мъже и жени при Безстрашните? Ще успеят ли да се обединят на Арената? Непобедими или Безстрашни – кое племе ще триумфира в първата номинационна битка за седмицата? Кой е първият сигурен финалист в четвърти сезон на “Игри на волята: България"? – зрителите ще разберат утре вечер в 21:00 ч. по NOVA.

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща
Гордост българска: Създателят на едни от най-красивите ни песни п...
Голям шанс за една от зодиите, друга я очаква сериозна промяна, т...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).