Това ли е новата половинка на Шакира?

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
22:51 / 30.09.2022
22275
Нова клюка плъзна из Испания. Според нея Икер Касияс и Шакира отскоро имат връзка.

Твърди се, че първата стъпка направил бившият вратар на националния отбор и Реал. Той започнал да следва певицата в социалните мрежи и всячески опитвал да я спечели.

И двамата се намират на кръстопът в личния си живот. През април миналата година Касияс се раздели със съпругата си Сара Карбонеро след 12 години връзка. Той и спортната журналистка имат две деца – Мартин и Лукас, съответно на 8 и 5 г. Точно толкова издържа и любовта между Шакира и защитника на Барселона Жерар Пике, която изостави певицата заради по-млада жена. Те също имат момчета – Милан (9) и Саша (7).

41-годишният Икер се изсмя на твърденията, че е забил колумбийската певица. Той отрече твърденията с поредица коментари в Инстаграм.

Виж коментарите (0)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите
10 от най-често бърканите думи в българския език
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).