Тя отново стегна куфарите

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
18:04 / 01.03.2025
2316
Йорданка Христова пак е в Америка. Легендарната изпълнителка хвана самолета за САЩ в края на февруари и днес ще пее пред имигрантите ни в Чикаго, Илинойс.

Певицата ще има концерти и в Невада, и в Калифорния, а ще изнесе и два рецитала пред българска публика и пред сънародниците ни в Канада.

"Това е прощалното ми турне Отвъд океана. Ще продължи повече от месец, а през април ще съм на гости при сестра ми Лили. Тя живее в района на Сан Франциско и ще остана при нея две седмици", сподели великолепната ни певица. 

Докато я е в странство, ще поддържа връзка с дъщеря си и сина си по скайп. С децата си тя се чува и вижда по телефона всеки ден, пише "България Днес". 

Виж коментарите (0)

Още по темата (4927):
02.03.2025 Поп фолк певица разкри тъмната страна на индустрията, не можели да се женят
02.03.2025 Херпес изхвърли Харисън Форд от церемонията по връчването на "Оскарите"
02.03.2025 Днес става на 59, дъщеря е на известен българин, който отдавна не е между живите
02.03.2025 Знаково лице от БНТ започна работа в Нова телевизия
02.03.2025 Петя Дикова със семейна ваканция
02.03.2025 Зрители: Какво се случва с Виктория Петрова?
Още новини от Любопитни новини:
Херпес изхвърли Харисън Форд от церемонията по връчването на "Оск...
Днес става на 59, дъщеря е на известен българин, който отдавна не...
Организмът ни не може да го произведе, но животът ни зависи от не...
Знаково лице от БНТ започна работа в Нова телевизия
Петя Дикова със семейна ваканция
Зрители: Какво се случва с Виктория Петрова?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).