Успяха ли да заблудят всички? Сватбата вече е факт

Автор: Силвия Станева
Коментари (1)
09:59 / 28.05.2023
62403
"Имаме вече дата на сватбата и тя ще е на 12 август. Ще бъде в зала с малки балеринки и ще поканим двойки от предаването. Има такива, които са ни много близки и са неизменна част от живота ни“, това сподели Виктория само преди дни в телевизионно интервю. Дали обаче успяха умело да заблудят всички, защото сватбата им вече е факт, видя Plovdiv24.bg. Цялата ситуация е доста странна и повечето от почитателите на "Един за друг" подозират предложението за евтин цирк и заблуда за пред камерите, докато всичко по сватбата е било доста отдавна планирано. 

"Един специален ден за нас! На 10 годишнината от началото на нашата връзка сключихме граждански брак и официално сме семейство Зайн.Пожелаваме си живот изпълнен с усмивки, прекрасни моменти и силна любов. Нека бъдем здрави и все така да сме заобиколени от позитивни и истински приятели." С тази публикация в Инстаграм новото семейство Зайн съобщиха радостната новина.

За кумове са се спрели на друга двойка от шоуто - Радина и Петър, също недолюбвани от зрителите и тръгнали си по средата на формата.  Не е ясно дали сред поканените е имало и други двойки от култовото шоу за двойки.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите
10 от най-често бърканите думи в българския език
"Бригада нов дом" усмихна 8-годишно сираче и дядо му
Криско: Дани е талисманът вкъщи, защото той е магнитът за любов н...
"Бригада нов дом" се раздели с един от майсторите си
Жени Калканджиева се завръща


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).