Виктор Николаев бе прокуден от студиото, пратиха го в Пловдив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
09:15 / 06.09.2022
27812
На неочаквана тв рокада станаха свидетели зрителите на Нова телевизия. Виктор Николаев, който тъкмо се завърна от отпуск, бе прокуден от студиото на "Здравей, България".

В него тази сутрин осъмна само Мира Иванова, която лъчезарно поздрави зрителите. Причината да е сама там стана известна веднага - Виктор Николаев е командирован в Пловдив, за да отрази празничните чествания в града. 

Рокадата обаче е неочаквана, защото обикновено в тази роля са влизали други лица на медията. Най-честно така събитията биват отразявани от Николай Дойнов или в краен случай от синоптикът Николай Василковски. Много рядко самият Николаев е бил изпращан на терен и задължаван да остави комфортът на студиото.

Виж коментарите (1)

Още по темата (7051):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
07.06.2024 Певицата Валя показа майка си
17.05.2024 Златно момиче празнува днес
05.04.2024 Вини Джоунс с нова любов
01.03.2024 Черната Златка показа мъжа си - любител на татусите
29.02.2024 Великани идват в Пловдив       
Още новини от Любопитни новини:
Геро: 50 килограма си заминаха
Пълно лунно затъмнение, ще се вижда и от България
"Бригада нов дом": На по-шокиращо място от това не сме били
Решителна крачка прави една от зодиите днес
Зависими ли сте към TikTok? Създадоха скала за пристрастяване към...
Зрителни смущения, повръщане, сънливост и смърт: Над 160 души са...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).