Жената на Маколи Кълкин: Той дори не може да кара кола

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
22:45 / 20.03.2025
5404
Жената на Маколи Кълкин и майка на двете му децата му Бренда Сонг се появи в новия епизод на Шоуто на Кейт Хъдсън. Там тя сподели забавни факти за своя любим.

Оказва се, че преди да срещне настоящата си любима, 44-годишният Маколи е бил толкова неподготвен за живота, че дори не можел да шофира. А и никога през живота си не бил прал с пералня.

"Винаги казвам, че Мак е уникален човек - най-известното дете актьор в света, обясни Сонг. - Но той не може дори да кара кола! Веднъж го заведох на разходка из нашия квартал и бях ужасена. Що се отнася до прането и с него не се справя".

Виж коментарите (0)

Още по темата (5396):
30.03.2025 Днес става на 57: Тя е последното 14-то дете в семейството, има звездна кариера, но съдбата й нанася жесток удар
30.03.2025 Бащата на Йоана искал да участва в първия сезон на "Ергенът"
30.03.2025 Рая напусна "Живот на кантар", очаква я ново начало
30.03.2025 Напрежението между влюбените двойки в "Един за друг" ескалира, последва сериозен сблъсък
30.03.2025 Шеф Силвена Роу: Вече не ми пука за злобните коментари от някои недоклатени женици
30.03.2025 Бесен женски скандал се разигра в ефира на БНТ
Още новини от Любопитни новини:
Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час нап...
20 години без легендарен българин. Единственият му паметник е в р...
Днес става на 57: Тя е последното 14-то дете в семейството, има з...
След смяната на времето: Вътрешният ни часовник все още се движи ...
Почина голяма звезда от "Първичен инстинкт"
Почина холивудската легенда Ричард Чембърлейн


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).