Доналд Тръмп: Щях да спра войната в Украйна, ако бях президент

Автор: Георги Кирилов
Коментари (3)
10:21 / 27.01.2023
2373
Бившият президент на САЩ Доналд Тръмп разкритикува в своята социална мрежа правителството на американския президент Джо Байдън за това, че обяви предаването на танкове "Абрамс" на Украйна. Освен това той призова за прекратяване на войната, която може да прерасне в ядрена.

"Първо идват танковете, след това ядрените оръжия. Спрете тази луда война, СЕГА. Толкова е лесно да се направи“, написа той в Truth Social.

"Ако аз бях президент, войната между Русия и Украйна никога нямаше да се случи. Но дори и сега, като президент, бих могъл да договоря прекратяване на тази ужасна война в рамките на 24 часа", цитира "Нюзуик" думите на Тръмп в публикацията му в социалната мрежа.

Виж коментарите (3)

Още по темата (4535):
04.04.2025 "Глупаво е да не се възхищаваш на Путин": Бащата на Илон Мъск призна, че той и синът му са във възторг от руския президент
02.04.2025 Бивш шеф на Пентагона и ЦРУ: Путин разбира само от сила, Тръмп ще разбере това съвсем скоро
29.03.2025 Взриви се лимузина, част от конвоя на Путин
27.03.2025 Убиха Анна Прокофиева
25.03.2025 Анализатор: Американската администрация никъде не е заявила, че ще клекне пред исканията на Путин
23.03.2025 Тръмп: Cамо аз мога да спра Путин
Още новини от Международни новини:
Силно земетресение разтърси Гърция
68 от пострадалите при пожара в Кочани остават в чужбина за лечен...
Папа Франциск с неочаквана поява
FT: Митата върху бира могат да струват на Европа над 100 хиляди р...
16 смъртни случая след наводнения и торнадо в САЩ
"Светът е уморен от глупостите на Тръмп и Мъск": Хиляди излязоха ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).