Володин предлага конфискуване на имуществото на критици на войната в Русия

Автор: Иван Христов
Коментари (0)
09:43 / 13.01.2023
1356
Близък съюзник на руския президент Владимир Путин в петък предложи конфискуване на имущество и активи на руснаци, които дискредитират въоръжените сили на страната и се противопоставят на войната в Украйна, съобщи Reuters.

Вячеслав Володин, председателят на руската Дума, твърди, че настоящите мерки, като глоби за онези, които се противопоставят на това, което Москва нарича "специална военна операция" в Украйна, не са достатъчно строги.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4536):
07.04.2025 Видео от удара по Кривой Рог: France 24 публикува кадри от ресторанта, точно преди да падне руската ракета "Искандер"
04.04.2025 "Глупаво е да не се възхищаваш на Путин": Бащата на Илон Мъск призна, че той и синът му са във възторг от руския президент
02.04.2025 Бивш шеф на Пентагона и ЦРУ: Путин разбира само от сила, Тръмп ще разбере това съвсем скоро
29.03.2025 Взриви се лимузина, част от конвоя на Путин
27.03.2025 Убиха Анна Прокофиева
25.03.2025 Анализатор: Американската администрация никъде не е заявила, че ще клекне пред исканията на Путин
Още новини от Международни новини:
Тридневен траур в Доминиканската република заради 200 загинали в ...
Prada купува Versace
Ситуацията е безпрецедентна и за пръв път от Втората световна вой...
24-часова стачка парализира Гърция
98 са жертвите на трагедията в Доминиканската република
Масова стрелба във Вирджиния, има три жертви и ранени 


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).