Читател: Новата спирка до Военна болница затваря нормалния достъп до магазините! Общината: Ще направим проверка!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (17)
08:39 / 17.08.2013
7338
За проблем с поставянето на нова спирка до светофара на Военна болница пише наш читател.

"Здравейте, Plovdiv24.bg. Вчера започнаха да слагат новата спирка срещу Военна болница. Проблемът е, че я слагат на място, на което се затваря нормалният достъп
до магазините там. За да влезеш в тях, трябва да заобикаляш и от булеварда няма да се виждат витрините. Да не говорим, че и тротоарът става доста тесен. Моля да проверите и при нужда да уведомите компетентните органи, защото вдигнаха и плочките пред единия магазин и асфалтовата настилка на тротоара е изровена!"
, гласи писмото с молба за помощ, което получихме на редакционната поща на сайта.

Репортер се свърза веднага със зам.-кмета Димитър Кацарски.

"Ще направим проверка на място и ако установим, че спирката е поставена извън одобрената от общинската комисия и КАТ схема, тя ще бъде преместена", категоричен беше той.

Plovdiv24.bg предоставя снимков материал от въпросното съоръжение (можете да го видите в прикачената галерия), благодарение на който всеки може да прецени налице ли е проблем с поставянето на тази спирка.


Виж коментарите (17)

Още по темата (232):
04.03.2025 Поредна вандалска проява от този тип в Пловдив
01.02.2025 Вандализъм в Пловдив възмути мъж: Как е? Събрахте ли лайкове в Тик Ток?
29.04.2024 Опасен елемент притесни пловдивчанин
29.01.2024 Млад пловдивчанин се зае с нелека задача
27.05.2023 Така изглежда една от спирките на градския транспорт в Пловдив
23.05.2023 Пловдивчанка показа спирка и отправи горещ апел към местната власт
Още новини от Новини от Пловдив:
Тридневни събития ще радват пловдивчани и гостите на града за Лаз...
Отбелязват 1 юни на река Марица в Пловдив
Майка: Нямаме контрол над нещата, защото децата са с телефони на ...
Видин Сукарев: Пловдив е привличал много повече посетители преди ...
Заради ремонт на водопровод затварят част от най-натоварения буле...
В Пловдив осъдиха Марио Илиев


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).