Култови кадри от джипа на Бойко Борисов край Пловдив

Автор: Мариана Панчева
Коментари (35)
12:43 / 20.05.2019
45510
Премиерът Бойко Борисов изпробва лично новия път Пловдив - Асеновград. Докато журналистите и кметовете от региона го чакаха на кръговото кръстовище при Куклен, Борисов мина цялата отсечка и дори пусна култово видео от инспекцията си. 

"Каква красота, а какво беше", коментира той, докато министър Владислав Горанов, зам.-министър Николай Нанков и вицепремиерът Томислав Дончев се возеха отзад в джипа.

От интересния им разговор стана ясно, че вече са подадени офертите за изграждане локалите и осветлението на Асеновградско шосе, което се явява своеобразен втори етап и надграждане на проекта. За повече информация изгледайте интересното видео.

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (35)

Още по темата (433):
15.02.2025 Разширяването на Околовръстното от "Джъмбо" до АМ "Тракия" започва най-рано през лятото
13.02.2025 Околовръстното на Пловдив скоро няма да бъде разширено. За сметка на това в София действат с размах
12.02.2025 Куп неясноти около Югоизточния обход на Пловдив
27.01.2025 Кметът: Проблемът с грандиозните задръствания в Пловдив има едно
решение
25.01.2025 Отлична новина за пътуващите по тъмно по пътя Пловдив-Асеновград
17.10.2024 Тежко задръстване, мислете обходни маршрути!
Още новини от Новини от Пловдив:
Снегът създаде проблеми в Пловдив
Промяна в маршрута на автобусите заради ремонта на "Брезовско шос...
Илиян Иванов е шофьорът, убил семейство край Пловдив
Разследват смъртта на 5-годишното дете, починало в стоматологичен...
Специалистите за свлачището на Небет тепе, слушайте в предаването...
МВР Пловдив: Затворен за камиони е проходът Троян-Кърнаре


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).