Напук на COVID-19: Отново полети до Лондон от летище "Пловдив"

Автор: Георги Василев
Коментари (6)
09:46 / 03.07.2020
10635
Редовните полети от летище Пловдив до летище "Станстед" в Лондон са възстановени, след като мерките за справянето с кризата с коронавируса бяха разхлабени, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Това става ясно от разписанието на самолетите, което е достъпно на интернет сайта на родното летище. Самолетите от и за Лондон започнаха да кацат още в понеделник. Днес е вторият полет, който ще пристигне от английската столица в 20:35 часа, а в 21:00 часа ще излети обрано към Обединеното кралство.

Информацията за възстановяване на редовните аеровръзки беше потвърдена от областния управител Дани Каназирева в началото на седмицата. Тя заяви, че при пристигане и излитане, на летището ще бъдат изпращани допълнителни екипи от РЗИ и гранична полиция и линейка.

Виж коментарите (6)

Още по темата (17212):
06.03.2025 Лекар: Кашлицата и общата отпадналост при грип продължават до 20 дни
05.03.2025 Много добра прогноза: Средната пенсия ще нарасне с 10,4%
05.03.2025 Кунчев: Епидемията е на финал
27.02.2025 Д-р Мирослав Спасов: Oсновен проблем е самолечението
27.02.2025 Проф. Христова: Затоплянето ще изгони грипа
26.02.2025 Родители сигнализираха за липсващ ключов медикамент за лечение на грип
Още новини от Новини от Пловдив:
В пловдивско училище обявиха обучение по японски език
Променят маршрути на автобуси в Пловдив от днес
Възобновяват дейностите по "Брезовско шосе"
"Паяците" в Пловдив са без почивен ден
Уникален малшанс за собственичка на лек автомобил в Пловдив
Патрулка подгони коне по булевард в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).