"Патриотите" искат да бутат новата Зоологическа градина

Автор: Мариана Панчева
Коментари (17)
14:13 / 03.11.2016
9908
Местните "патриоти" изключително много искат новата зоологическа градина на Пловдив да бъде разрушена, стана ясно от организирана от тях пресконференция днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

По този начин местното ВМРО-НИЕ запя в един хор със самообявилите се за "природозащитници". Така паркетните "патриоти", както са известни в Пловдив, са на път да съборят и последните съмнения, че така наречените "природозащитници" са тяхна група за поръчки и протести. Те пяха в един хор и срещу обновяването на Пеещите фонтани в Цар Симеоновата градина, които в момента са атракция номер 1 в града ни.

За да саботират предстоящото скоро откриване на зоологическата градина, от ВМРО-НИЕ са изпратили сигнал до на Върховната касационна прокуратура, от името на Десислава Желязкова. От там са разгледали сигнала, излезли са със становище, че е възможно строителството на пловдивския зоопарк да е извършено в нарушения н

АНКЕТА:
Трябва ли новопостроената Зоологическа градина да бъде съборена?

Не, писна ни от игричките на Славчо и компания, искаме си Зоологическата градина
Да
Не мога да преценя

а основни правила и разпоредби на два основни закона - Закон за устройство на територията и Закона за обществените поръчки. 

Затова от ВКП връщат случая за разглеждане в Окръжната прокуратура, където той е гледан многократно и до момента не са установени нарушения.

Как коментираха нелепото искане на "патриотите" от общината, четете тук!


Виж коментарите (17)

Още по темата (261):
01.02.2025 Спорът за зоопарка е не дали да го има, а кога, господа политици
30.01.2025 Иван Пенков: От ПП-ДБ внушават неверни тези по отношение на Зоологическата градина в Пловдив
30.01.2025 Гласуваха създаването на ново общинско предприятие в Пловдив
30.01.2025 Безкрайни спорове в ОбС Пловдив заради зоологическата градина
29.01.2025 "Синя България": Зоопарк няма. Има едно заградено място с десетина маймуни
29.01.2025 Тежък удар по кмета на Пловдив, бил некомпетентен
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин намери неочаквана добавка в буркана с компот от Кауф...
Малка уличка се превърна в голям паркинг в Пловдив
В Пловдив четири фирми се състезават за 29 млн. лева
Напук на студа мощни тъпани и гайди озвучиха Главната, кукери про...
Огнян Тодоров, Природонаучен музей - Пловдив: Парите вече са в см...
Пловдивчани запретнаха ръкави, сами си оправиха тротоарните плочк...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).