Пловдив праща дарения на побратимения Лвов

Автор: Диана Бикова
Коментари (0)
14:33 / 16.03.2022
1462
Кметът на Пловдив Здравко Димитров ще разговаря с кмета на Лвов по-късно днес.  На разговора ще присъства и почетният консул на Украйна в Пловдив Димитър Георгиев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Община Пловдив е в разговори с пловдивска фирма, която развива бизнес с украинския град. Събраните дарения ще бъдат изпратени в Лвов с осигурен от тук транспорт. 

Пловдив и Лвов са побратимени градове.




Виж коментарите (0)

Още по темата (4538):
11.04.2025 Принц Хари внезапно се появи в Украйна
10.04.2025 Посланикът на САЩ в Украйна подава оставка
07.04.2025 Видео от удара по Кривой Рог: France 24 публикува кадри от ресторанта, точно преди да падне руската ракета "Искандер"
04.04.2025 "Глупаво е да не се възхищаваш на Путин": Бащата на Илон Мъск призна, че той и синът му са във възторг от руския президент
02.04.2025 Бивш шеф на Пентагона и ЦРУ: Путин разбира само от сила, Тръмп ще разбере това съвсем скоро
29.03.2025 Взриви се лимузина, част от конвоя на Путин
Още новини от Новини от Пловдив:
Работник е с тежки травми след инцидент на строеж в Пловдив
Детска градина в Пловдив организира флашмоб, посветен на пролетни...
В Граф Игнатиево ще се проведе официална церемония по посрещане н...
Демерджиев: Случаят от Пловдив е пример как се използва МВР
Акцията в Пловдив е част от голяма операция на Митниците, НАП, МВ...
Пенсионерка хвърли пари и злато през терасата


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).