Читател на
Plovdiv24.bg се свърза с нас, за да изложи своите наблюдения и притеснения относно павета на ул. "Отец Паисий" в "Капана". Ето какво ни пише:
"Здравейте,
"Мястото е ул. "Отец Паисий" пред един от известните ресторанти в града. При големите порои преди няколко месеца пясъкът от фугите на паважа беше отмит и настилката започна да се размества. Преди месец сигнализирах чрез социалните мрежи на районния кмет Стаменов. Резултат - нулев. Толкова ли е трудно да се вземат мерки и да се префугира улицата, където е нужно,за да се предотвратят по-скъпи ремонти в бъдеще?"
Ако и вие станете свидетели на нещо, което според вас заслужава да бъде публикувано, можете да ни изпращате сигнали, снимки и видеа на електронната ни поща novini@plovdiv24.bg, на телефон 0886 598 267 или на фейсбук страницата ни Plovdiv24.bg Новини.