Пловдивски елитни ученици налапаха цигарите! Родител: Има и канабис!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (77)
10:45 / 12.06.2015
27400
Бивши и настоящи ученици от
ЕГ "Иван Вазов":
виж още
Намерете бивши съученици, състуденти, колеги и стари приятели! Регистрирайте се или влезте в профила си.
Деца от Езикова гимназия "Иван Вазов" пушат канабис в района на училището - това твърди родител в сигнала си до Plovdiv24.bg. Публикуваме думите му без редакторска намеса:

Здравейте. Аз съм ваш редовен читател и родител на ученик от въпросната езикова "елитна" гимназия.

Пиша ви по повод един назряващ проблем и това е проблем на младото поколение. Всеки ден пред лавката на езиковата гимназия се събират ученици във всяко междучасие да пушат цигари, а някои от които дори канабис. Тревожно е, защото това се вижда от прозореца на директорския кабинет, а мерки не се взимат.

Подавал сън оплакване, но резултат няма. Охранителите на училището не правят нищо, поне да бяха предупреждавали учениците да не пушат в района на училището.

Надявам се да информирате необходимите отговори институции да решат проблема, не искам наркодилъри да тровят нашите деца!

Припомняме, че според действащото в момента законодателство продажбата на алкохол и цигари на лица под 18 години е забранена.


Виж коментарите (77)
Още новини от Новини от Пловдив:
Клиника "Медикус Алфа" за починалото дете: Появиха се усложнения
В пловдивско училище обявиха обучение по японски език
РЗИ Пловдив се самосезира за починалото дете
Кметът разпореди ограничаване на автомобилите в Стария Пловдив
Лекарска грешка довела до смъртта на детенцето в зъболекарския ка...
Много пияна дама подкара колата си по жп линии в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).