Пожарникари рязаха автомобил и евакуираха хора пред Пощата

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (4)
11:13 / 11.09.2014
11883
Днес в Пловдив на пл. "Централен" пред южния вход на Централна поща от 10.00 ч. се проведе демонстрация на пожарогасителни и спасителни действия във връзка със "Седмицата на пожарната безопасност" и професионалния празник на служителите на Пожарната - 14-ти септември, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

В демонстрацията взеха участие служители на Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението" Пловдив, доброволческо формирование "Пловдив 112" и БЧК Пловдив.

Бяха демонстрирани спасителни действия по евакуиране на хора от покриви и високи етажи на сгради посредством автомеханична стълба, изваждане на пострадал при пътнотранспортно произшествие, както и реагиране при изтичане на опасни вещества и земетресение.


Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Преподаватели от Пловдив с благотворителна изложба за Художествен...
Жена загина, а дете е в болница след жестока катастрофа с камион ...
Акция на КПКОНПИ в Пловдивско
Бензиностанция в Кючука загази
Шефът на УМБАЛ "Свети Георги" оперира успешно пациентка
Вътрешният министър за контрабандния канал в Пловдив: Има 10 прои...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).