"Преспите" се уредиха с нова модерна площадка

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (8)
11:21 / 05.06.2014
5191
Модерна спортна площадка бе изградена на улица "Преспа" в район "Източен", информира кметът Петър Петров. Той уточни, че пространството пред високите блокове вече е благоустроено и превърнато в предпочитано място за отдих. Монтирани са около 100 пейки и кошчета за отпадъци. Освен това е поставена двойна мраморна дъска за игра на шах и табла.

Площадки за фитнес и спорт на открито в район "Източен" вече има в квартал "Чайка", квартал "Гладно поле", както и в парка на улица "Елба". Поради големия интерес за ползването им, администрацията на район "Източен" обмисля в бъдеще да продължи с изграждането на подобни съоръжения.

Виж коментарите (8)
Още новини от Новини от Пловдив:
Работник е с тежки травми след инцидент на строеж в Пловдив
Детска градина в Пловдив организира флашмоб, посветен на пролетни...
В Граф Игнатиево ще се проведе официална церемония по посрещане н...
Демерджиев: Случаят от Пловдив е пример как се използва МВР
Акцията в Пловдив е част от голяма операция на Митниците, НАП, МВ...
Пенсионерка хвърли пари и злато през терасата


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).