Притеснен пловдивчанин сигнализира на "невидими знаци"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
20:51 / 16.06.2024
5155
На редакционната поща на Plovdiv24.bg получихме сигнал от пловдивчанин, който ни посочва за поставени знаци, които не се виждат и са трудно различими от шофьорите.

Те са поставени преди кръстовището на Сточна гара, на булевардите "Цар Борис III Обединител" и бул. "Христо Ботев".

От снимките личи, че единият знак, който указва ремонт, е надраскан, а другият е много близо до сградата.

Ако и вие станете свидетели на нещо, което според вас заслужава да бъде публикувано, можете да ни изпращате сигнали, снимки и видеа на електронната ни поща novini@plovdiv24.bg, на телефон 0886 598 267 или на фейсбук страницата ни Plovdiv24.bg Новини.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
"Чистота": Работим от 5:00 часа, основните улици са почистени
Стартира АГРА, ВИНАРИЯ и ФУДТЕХ 2025
Шофьорка към непознат: Благодаря ти от все сърце, че през цялото ...
Изкуствено слънце сътвори изумителна гледка в небето над Пловдив
Пловдив побеля за отрицателно време. Ако продължи да вали така, у...
Силен сняг заваля в Пловдив, според прогнозите ще вали и утре


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).