Сигнал: Въздушно нападение, стрелба - какво беше това?

Автор: Цвети Тончева
Коментари (4)
17:20 / 28.03.2022
13874
Въздушно нападение, стрелба, или какво? Това се питаха уплашени жителите на "Кършияка", които живеят в близост до хотел "Санкт Петербург", когато в 1.00 часа след полунощ в събота срещу неделя – 26.03.22 срещу 27.03.22, бяха събудени от оглушителни гърмежи, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Всичко продължи около десетина минути. Слава Богу, нямаше последствия, което значи, че е било поредната заря по време на празненство.

"Тия тук ни взеха на подигравка! Това вече е прекалено. За такова нещо в цивилизованите страни те вкарват в затвора, само у нас цари беззаконие", коментираха разгневени жители.

Терорът в квартала продължава от години и по всичко личи, че няма да спре скоро. Хората имат право да празнуват, но и жителите на квартала имат право на спокойствие, особено пък в малките часове. Та нали затова си има Наредба за обществения ред и Закон за шума, които би трябвало да регламентират тези неща.

Да, ама не! Явно наемателите на заведения в известния пловдивски хотел скоро няма да се научат да четат и спазват наредби и закони. Но пък има и контролни органи. В случая, те къде са?

Виж коментарите (4)

Още по темата (224):
11.02.2025 Новострояща се кооперация не оставя част от "Западен" да спи
26.01.2025 Сигнал: Подложени сме на интензивен тормоз от ресторант
03.01.2025 Неприятно начало на новата година за 36-годишен пловдивчанин
28.12.2024 Пловдивчанка: Шумов терор!
02.11.2024 Пловдивчанка: И ние сме ходили по заведения, но такова чудо не е било
29.07.2024 Празненство в басейна на пловдивски хотел - с чалга и заря
Още новини от Новини от Пловдив:
Зелена светлина за търгове за магазини в подлез "Археологически"
Полицай и полицайка арестуваха съпротивляващ се младеж в Пловдив
BAR MASTERS 2025 стартира с двудневно събитие и топ имена от глоб...
Обработват тревните площи срещу кърлежи в Пловдив
Най-голямото събитие за родители в България ще се проведе в Пловд...
Анестезиолог за трагичния случай в Пловдив: Буди недоумение липса...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).