Скейтбордист се спусна по стръмна улица в Стария град, нацели бариера

Автор: Мариана Панчева
Коментари (0)
07:44 / 20.06.2019
5626
Малко повече от 2 месеца оцеля бариерата на изхода на Стария град откъм Източната порта. За случая пред Plovdiv24.bg разказа зам.-кметът по транспорт Златин Велев.

"Била е повредена в петък, към момента нямам повече информация как се е случило. Счупена и прибрана е. Поръчали сме ново рамо, което ще монтираме", поясни Велев. По думите му ангажиментът е това да се случи до края на седмицата.

"И без бариерите режимът е създаден със знаци. Бариерата е спомагателно средство за това. Има поставен пътен знак и оттам никой не може да влиза, оттам може само да се излиза и без бариера режимът трябва да се спазва", категоричен бе той. 

От думите на Велев, обаче, подобни инциденти не са рядкост. Така например има сигнал от вчера сутринта за бариерата на ул. "Съборна", където скейтбордист се е спуснал по стръмното, не е успял да спре навреме и я е огънал.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин намери неочаквана добавка в буркана с компот от Кауф...
Малка уличка се превърна в голям паркинг в Пловдив
В Пловдив четири фирми се състезават за 29 млн. лева
Напук на студа мощни тъпани и гайди озвучиха Главната, кукери про...
Огнян Тодоров, Природонаучен музей - Пловдив: Парите вече са в см...
Пловдивчани запретнаха ръкави, сами си оправиха тротоарните плочк...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).