Становище на Mall Plovdiv за кадрите вътре, които разгневиха цяла България

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (6)
17:15 / 05.04.2023
41458
Във връзка с публикувано на 4 април видео в YouTube, заснето на територията на Mall Plovdiv, от търговския центъра заявяват следното:

"Дълбоко разтревожени сме от вчерашния инцидент, засягащ нерегламентирано заснето видеосъдържание, публикувано в платформата YouTube, което включва недопустимо поведение от гости на търговския център.

Бихме искали да подчертаем, че Mall Plovdiv не толерира никакви форми на дискриминация или насилие, както и вандалски прояви. Ангажирани сме да създадем безопасна и приветлива среда за всички посетители и ще продължим да работим за постигането на тази цел.

Безопасността и сигурността на нашите посетители са наш основен приоритет, като сме в контакт с местните правоприлагащи органи за изясняването на този инцидент. Оказваме пълно съдействие на разследването и работим за предотвратяване на подобни инциденти в бъдеще.

Бихме искали да подчертаем, че неоторизираното заснемане на територията на обекта е категорично забранено и противоречи на вътрешните ни правила. Заснемането на територията на търговския център може да бъде разрешено след предварително писмено и официално запитване към нас, което съдържа подробна информация и данни за целта на записа, платформата, на която ще се излъчи, участниците и всички необходими детайли за проявата.

В случая такова искане не е постъпвало и Mall Plovdiv не е давал съгласие нито писмено, нито устно за заснемането на публикуваното видео. Уточняваме, че това е първият подобен случай и видеото е заснето за изключително кратко време и без знанието на мениджмънта на мола.

Осъзнаваме, че този инцидент може да е предизвикал безпокойство сред нашите посетители и искаме отново да уверим всички, че предприемаме всички необходими мерки за предотвратяване на подобни ситуации в бъдеще, включително ограничаване достъпа на лицата, заснели видеото.

Призоваваме всички, които са станали свидетели на инцидента, да се свържат с полицията. Също така апелираме недопустимо съдържание да не бъде разпространявано допълнително".

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (6)

Още по темата (98):
07.11.2024 Куката за Денислав: Измамник, помияр
05.11.2024 Чеченеца и сие получиха присъдите си! Куката: Да е жив и здрав съдията
05.11.2024 Стефчо Автографа три часа чака подпис от Емили Тротинетката
16.07.2024 Чеченеца предаде флашка с 25 видеа и снимки на съда като доказателства, призовават още свидетели
20.05.2024 Пак не осъдиха Тротинетката, Куката и Чеченеца
13.04.2024 Психиатри: Денислав от срамния клип в пловдивски мол е незрял и много срамежлив, но няма психично заболяване
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин: "Западен" ми е "Столиново"
Филолози ще получат дипломите си в Пловдив
Royal Garden посреща пловдивчани в "Ден на отворените врати", все...
Ограничават движението в "Коматево" заради футболна среща
Обявиха кога ще е шестата "Мисия Лаута", от ОП "Градини и паркове...
Хранителна верига отваря нов магазин в Пловдив на оживено кръстов...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).