Стартира Пролетният панаир

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:09 / 12.05.2009
2500
20 иновации, от които 9 световни, 4 европейски и 7 за българския пазар, ще бъдат демонстирани на тазогдишното издание на Пролетния панаир, което старитра днес. Организирани са две нови изложби - "Стройтех Пролет", която е продължение на "Стройтех" от Есенния технически панаир, и "Хорека Пловдив", доразвиваща салона със същото име, където се експонира оборудване за хотели, ресторанти, кафетерии и магазини.

31 малки и средни предприятия от Индонезия, която е партньор на панаира, ще покажат обзавеждане, накити от благородни метали и скъпоценни камъни, облекла, чанти, обувки, кожени изделия, осветителни тела, предмети за дома, произведения на занаятите, туристически услуги. 15-20 представители на министерства и агенции са включени в официалната делегация на Индонезия. Културна програма под патронажа на кмета на Пловдив Славчо Атанасов.


Виж коментарите (0)

Още по темата (6):
13.05.2009 Министър Масларова на модно ревю в панаира
13.05.2009 Бизнесмени и кметове заедно срещу кризата
12.05.2009 Панаирът се срина тотално, Пролетното изложение стартира с 47% по-малко изложители
11.05.2009 Антики, вино и атракции показва Хисар на щанда си в панаира
07.05.2009 Бизнесът ще бори кризата на пролетния панаир
06.05.2009 Екзкурзия до Париж сред наградите за посетителите на пролетния панаир
Още новини от Новини от Пловдив:
Работник е с тежки травми след инцидент на строеж в Пловдив
Детска градина в Пловдив организира флашмоб, посветен на пролетни...
В Граф Игнатиево ще се проведе официална церемония по посрещане н...
Демерджиев: Случаят от Пловдив е пример как се използва МВР
Акцията в Пловдив е част от голяма операция на Митниците, НАП, МВ...
Пенсионерка хвърли пари и злато през терасата


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).