Събарят незаконни постройки в "Столипиново" след Великден

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (35)
11:58 / 18.04.2014
9798
Над 30 незаконни постройки ще бъдат принудително премахнати в кв. "Столипиново" след Великден. Това каза кметът на район "Източен" Петър Петров, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Заповеди за доброволно събаряне на тези постройки сме издали още преди около 15 дни. Ако доброволно не бъдат премахнати, след Великден започваме ние да ги бутаме", обясни Петров.
Райкметът обясни още, че акцията по събаряне ще започне от ул. "Крайна". Незаконните сгради пък не са къщи, а павилиони и навеси.

За акцията по премахване на постройките администрацията на район "Източен" е осигурила около 15-20 хил. лв. Както вече писахме, в бюджета на района за тази година са предвидени над 25 хил. лв. за събаряне на незаконни постройки.


Виж коментарите (35)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пожар на незаконно сметище до Марица обгазява Пловдив
Дани Кики не иска в германски затвор
Семейство от Пловдивско инвестира 300 000 лева, но се сблъска с в...
Пиян украинец удари жена си в Пловдив, съседите стресирани
Пожар в жилищен блок в Пловдив
Трагедията в "Оазис" 4: Полицаи отворили вратата и видели мъртвия...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).