Всяка събота благогворителен обяд в ЖК"Тракия"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (5)
14:17 / 09.11.2013
4727
Благотворителен обяд в "Тракия" ще има всеки съботен ден след предстоящото откриване на социалните кухни, които работното време на които е от понеделник до петък.

Това обеща районният кмет Костадин Димитров пред над 400-те тракийци, които днес опитаха от курбана след неделната литургия в църквата "Св. Преображение Господне". Обядът беше осигурен от заведения на територията на района.

Много от тях откликнаха на идеята да осигуряват топъл обяд за социално слабите в предстоящите зимни съботи, отбеляза Костадин Димитров.


Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Поне 5 коли във верижната катастрофа на "Тракия"! Шофьор: Тежка е...
Верижна катастрофа на "Тракия" до Пловдив, нещата не изглеждат до...
Общината: Ще ги пуснем другия месец
Пловдивчанка: Сърцето ми спря
Кметицата на "Западен": Тези пари ще свършат точно след 3 месеца
Безплатна е "синята зона" в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).