Жена е в болница след безумна маневра на шофьорка по "Пещерско"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (5)
14:36 / 25.03.2016
8229
Минути преди 18 часа вчера в сектор "Пътна полиция" постъпил сигнал за пътен инцидент на бул. "Пещерско шосе" в Пловдив, при който пострадала 72-годишна пътничка в автобус от градския транспорт. 

Тя е настанена в болница без опасност за живота. Според първоначалната информация, жената паднала на земята, след като 49-годишният шофьор на автобуса намалил рязко скоростта, за да избегне удар с движещ се пред него лек автомобил "Пежо", който предприел десен завой от лявата пътна лента. 

Водачът на рейса и 41-годишната шофьорка на колата са тествани с дрегер за алкохол, резултатите са отрицателни. Работата по случая продължава.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Обявиха кога ще е шестата "Мисия Лаута", от ОП "Градини и паркове...
РС-Пловдив излезе с официална позиция след ексцесиите за кучето М...
Разбиха склад в Пловдив, пълен с ментета на световни търговски ма...
Сигнал: Няма достатъчно контейнери. Районният кмет: Обърнете се к...
Засадиха 14 нови дръвчета в "Южен"
Съобщение, пуснато от жена, представяща се за дъщеря на известен ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).